14 Mart 2014 Cuma

23 Mart'ta Blogger Bazaar 5'te Buluşuyoruz!

23 Mart'ta 5.'si düzenlenecek olan; blog yazarlarının kendi gardıroplarından seçtiği özel parçalar ve tasarımlarını, takipçilerine uygun fiyatlarda sunduğu alışveriş etkinliği Blogger Bazaar 5'te Pisi Shoe da yerini aldı.

"Şehirdeki en iyi alışveriş trendi" olarak adından söz ettiren Blogger Bazaar bu yıl Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Topkapı Salonu'nda gerçekleşecek. Bu keyifli alışveriş trend'ine sen de katılmak istersen yapman gereken tek şey 11.00- 18.00 saatleri arasında mekanda olmak! Girişlerin ücretsiz olduğu etkinlikte takipçisi olduğunuz Blogger'larla tanışabilir, ürünlerini uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bizler de Blogger Bazaar'a özel koleksiyonumuzu hazırladık. Göz kamaştıran Pisi Shoe'larla ve farklı sürprizlerle sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz. Erkek katılımcıları da unutmadık tabi ki!! Gelsinler görsünler, onlarsız olmaz! :)

Pisi Shoe'ları ve diğer tüm ürünleri deneyebileceğiniz, inceleyebileceğiniz ve satın alabileceğini etkinlikte birarada olmaktan mutluluk duyacağız.

Görüşmek üzere! Chears'

Tarih: 23 Mart Pazar
Saat: 11:00-18:00
Mekan: Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı / Topkapı Salonu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder